СІРІУС - ЗІРКА ВАШОЇ БЕЗПЕКИ
Інформаційний порталФізична охорона

e-mail Друк

            Охорона поділяється на внутрішню (у штаті підприємства, що охороняється) та найману (охороною займається охоронна фірма).

 
            Переваги найманої охорони:
            - Ви позбудетесь кадрових та соціальних проблем; 
            - Вас будуть охороняти справжні професіонали, котрі пройшли спеціальну підготовку; 
            - Охоронна фірма несе повну відповідальність за Вашу безпеку та збереження майна.

 

            Недолік внутрішньої охорони:
            - Згідно законодавства, посаду охоронця може займати лише людина, котра пройшла професійну підготовку та має свідоцтво охоронця. Без цього свідоцтва працівник фірми має право працювати охоронцем лише за сумісництвом, офіційно займаючи будь-яку іншу посаду (наприклад, водій). У цьому випадку охоронець не несе ніякої відповідальності.


            Якщо Ви визначились, що Вас будуть охороняти наймані охоронці, то ви можете звернутись за допомогою до:
            - "братви"; 
            - державної служби охорони (ДСО); 
            - легальної недержавної охоронної фірми.


            Не будемо зосереджувати увагу на недоліках роботи з кримінальними структурами. Недоліком ДСО є відсутність конкуренції. Самою ефективною охороною у всьому світі визнана недержавна охорона. Це обумовлено жорсткою конкуренцією, котра впливає на якість послуг, та помірні ціни. У недержавній охоронній фірмі якість роботи та дисципліна кожного охоронця жорстко контролюється керівництвом. 


            Під час роботи в охоронній фірмі кожен охоронець проходить спеціальну фізичну, психологічну та теоретичну підготовку, тим самим постійно підвищуючи свій професійний рівень.
            Тілоохоронець, охоронець, сторож, інкасатор, оператор ТСО - це люди, котрі по професії перші приймають удар з боку злодіїв. Від їх професіональної підготовки, сміливості та технічного оснащення залежить безпека Вашого майна, а іноді - й життя людей. З іншого боку - від їх тактовності, вміння вирішувати різні конфлікти та зовнішнього вигляду залежить престиж Вашої фірми.

 
20 лютого 2017
Пошук
Новини

Обладнання

Статті
Словник

Калькулятор послуг

Online
AutoQuest

10.gif