Охоронна сигналізація

Друк


 

        Кожного разу, залишаючи свою оселю або офіс, Ви тривожитесь щодо його незахищеності та бездоглядності. Адже інколи і грати, і металеві двері виявляються неефективними перед злісними крадіями. Позбутися постійної стурбованості з цього приводу можливо, звернувшись до фахівців з надання охоронних послуг.

 
 
         Першою сходинкою у вирішенні питань безпеки є встановлення технічної системи безпеки. Для захисту квартири, будинку, офісу від незаконного вторгнення внутрішній простір приміщення захищається датчиками руху, датчиками руйнування скла, магнітно-контактними датчиками відкривання вікон та дверей. За необхідності захисту периметру використовуються інфрачервоні променеві бар'єри, радіолокаційні датчики.


 
   
     Сигнали тривоги від датчиків поступають до централі, котра являє собою "мозок системи". Вона обробляє інформацію та передає її на пульт охорони. За лічені хвилини після отримання сигналу "тривога" озброєний наряд спецпідрозділу СІРІУС прибуде до Вашого офісу.


 
 
       На сьогоднішній день не кожному по кишені найняти охоронців, або платити абонентську плату за пультову охорону. На допомогу приходить система автономної сигналізації. У цьому випадку сигнал тривоги із централі поступає на спеціальний автододзвонювач, котрий по черзі додзвонюється на записані у його пам'ять номери (міські, міжміські та мобільні) і передає повідомлення про тривогу. У випадку, коли у будинку немає телефонної мережі, можливим є використання мобільного телефону, котрий приєднується до централі.

        ПАМ'ЯТАЙТЕ

        Підозри щодо наявності охоронної сигналізації одразу викликають відмову від крадіжки у 50 % злочинців (в основному дилетантів). Решта крадіїв продовжуватиме аналіз охоронної сигналізації, намагаючись з'ясувати її тип та можливості блокування. Якщо рівень охоронної сигналізації вище середнього, сигналізація поставлена на пульт охоронної фірми чи міліції то, швидше за все, грабіжник відмовиться від пограбування. На подальші спроби наважуються зловмисники високого професійного рівня, але це трапляється нечасто. Таким чином, при наявності  охоронної сигналізації 50 % злочинців не зазіхнуть на Ваше майно, а ще 40 % відмовляться від крадіжки шляхом блокування сигналізації. У випадку, якщо незаконне проникнення все ж станеться, наряд спецпідрозділу СІРІУС знешкодить злочинця.