Пультова охорона

Друк

            Охорона території здійснюється двома способами: за допомогою людини охоронця, і за допомогою технічних засобів - пультової охорони. В кожного способу є свої плюси та мінуси. Людина володіє інтелектом і здатна вірно оцінити складну нестандартну ситуацію і зробити адекватні дії. Проте з іншого боку людина неминуче втомлюється, може помилитися, а також можливі випадки, коли свої особисті інтереси вона ставить вище за обов'язки, і стає співучасником злочину. Електронна техніка пультової охорони завжди «на бойовому посту», не дрімає, не втомлюється і не підкупна. Але на жаль і вона не вічна (можливі несправності). Тому користування послугою пультової охорони надає Клієнтові повний пакет послуг, а саме: установка сигналізації, реагування на тривожні повідомлення, технічне обслуговування.


            Основним напрямком діяльності центру пультової охорони СІРІУС є надання послуг пультової охорони. Ми можемо отримувати інформацію від приладів автоматичної охоронної і пожежної сигналізації (так званих, централей або панелей) по каналах: GSM, GPRS, радіо і телефонним лініям. Будівлі, що охороняються, і території - розосереджені по місту, а центральний пульт отримує всю інформацію про стан об'єкту і стан сигналізації. Вся інформація зосереджена в комп'ютерній базі даних, автоматично надається операторові під час надходження тривожного сигналу. Організовано цілодобове чергування операторів і груп реагування. Оператори приймають інформацію, що надходить з території, що охороняється, допомагають клієнтам розібратися в деяких ситуаціях, що виникають при експлуатації приладів, направляють групи реагування на виїзд.

            Група реагування здійснює оперативні виїзди на автомобілях по тривожних сигналах, що надійшли. Вона забезпечена всією необхідною інформацією: адреса, шляхи під'їзду, який датчик видав тривожний сигнал і його місце розташування, чи продовжується спроба проникнення. Група має засоби зв'язку з пультом, з будь-яким абонентом телефонної мережі, а також засоби радіозв'язку всередині групи.

foto-1            Якими б не були надійними сучасні прилади охоронної і пожежної сигналізації, це - "техніка", а техніка має властивість ламатися. Важливо вчасно це виявити і прийняти відповідні заходи. Мова піде про обслуговування. У нас є кваліфікований технічний персонал, який займається обслуговуванням приладів. Окрім тривожних повідомлень в центр пультової охорони надходять повідомлення про несправності (зникла напруга мережі, обрив лінії між приладом і датчиком, несправність акумулятора, звукової сирени та інше). Якщо прилад відмовив повністю, ми це теж виявимо по відсутності тестової посилки. Ця інформація також накопичується і обробляється на комп'ютері нашого пульта і надається пультовому інженеру.

P6300078            Користування послугою пультової охорони надає нашому Клієнтові ряд додаткових можливостей. Наприклад, подача сигналу «зняття об'єкту з охорони під примусом», можливість встановити в приміщенні нічний режим охорони або встановлювати під охорону лише окремі приміщення, ввести тимчасові обмеження на відкриття об'єкту, ввести нагадування про необхідність постановки під охорону, можливість отримувати щомісячний звіт про роботу системи сигналізації (хто і коли відкривав/закривав об'єкт, чи відключалася електрика або телефонна лінія).

            ПАМ'ЯТАЙТЕ

            Підозри щодо наявності сигналізації одразу викликають відмову від крадіжки у 50 % злочинців (в основному дилетантів). Решта крадіїв продовжуватиме аналіз сигналізації, намагаючись з'ясувати її тип та можливості блокування. Якщо рівень сигналізації вище середнього, частіше за все злодій відмовиться від крадіжки. На подальші спроби наважуються зловмисники високого професійного рівня, але це трапляється нечасто. Таким чином, при наявності сигналізації 50 % злочинців не зазіхнуть на Ваше майно, а ще 40 % відмовляться від крадіжки шляхом блокування сигналізації. У випадку, якщо незаконне проникнення все ж станеться, наряд служби безпеки знешкодить злочинця.    

 

Кваліфіковані спеціалісти СІРІУС нададуть Вам безкоштовні консультації
щодо підключення пультової охорони